Wirtualny spacer po Londynie
W listopadzie panie Sylwia Pelizg oraz Milena Kęcik przeprowadziły prezentacje multimedialne pt.”Wirtualny spacer po Londynie”. Podczas prezentacji nauczycielki przybliżyły współczesną kulturę i życie społeczne w Wielkiej Brytanii. Podczas lekcji przedstawione zostały najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Londynu tj.: Big Ben, London Eye, Tower Bridge, Buckingham Palace. Zaprezentowały różnorodne informacje i ciekawostki związane z transportem, modą, zakupami oraz wielokulturowością Londynu. Na koniec uczniowie wzięli udział w quizie o Londynie, w którym doskonale odpowiadali na pytania.
Prezentacja wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród młodzieży i stała się pretekstem do złożenia deklaracji wzięcia udziału w przyszłym roku w wycieczce „szlakiem zabytków Londynu”.