Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
W dniu 20.10.2011r. w Parku Miejskim w Poddębicach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu rejonowym. Brały w nich udział po dwie najlepsze drużyny z powiatów: poddębickiego, łęczyckiego, pabianickiego i zgierskiego. Były to: GIM Uniejów, GIM Aleksandrów Łódzki, GIM Ozorków, GIM Poddębice, GIM Nowy Gaj, GIM Gieczno, GIM Świnice i GIM Pabianice.
Uczniowie mieli do pokonania dystans 10 x 800m (dziewczęta) i 10 x 1000m (chłopcy ). Walka pomiędzy szkołami była bardzo zacięta i trwała do ostatnich chwil biegu.
W ostatecznej klasyfikacji reprezentacja dziewcząt zajęła IV miejsce, drużyna chłopców V miejsce w Rejonie.
Dziewczęta, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiły w składzie:
1. Monika Łopińska 3d
2. Anna Krakowska 3h
3. Natalia Piestrzyńska 3h
4. Magda Rynkiewicz 2h
5. Daria Łopatecka 3b
6. Klaudia Bulzacka 2c
7. Bogna Bagińska 1g
8. Klaudia Kaczyk 2h
9. Aleksandra Kurzawa 1g
10. Milena Szemraj 2h
11. Katarzyna Przybysz 2b