Projekt edukacyjny pt. Symbole krajów anglojęzycznych na wybiegu – Fashion Show
W dniu 22 marca 2012r. część uczniów klasy 2G zrealizowała projekt edukacyjny pt. Symbole krajów anglojęzycznych na wybiegu – Fashion Show. Koordynatorem projektu była pani Kamila Kluch. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas szóstych z pabianickich szkół podstawowych.
W czasie pokazu uczniowie zaprezentowali trendy panujące w modzie brytyjskiej i amerykańskiej. Na wybiegu pojawiły się znane postacie ze świata mody i muzyki tj. Madonna, Spice Girls i The Beatles. Widzowie wzięli udział w pokazie, który w nowatorski sposób ukazał jak zmieniły się style w modzie w poszczególnych latach aż do dnia dzisiejszego.
Na zakończenie widzowie otrzymali słodki przysmak.
Występ uczniów biorących udział w projekcie uhonorowany został pamiątkowym dyplomem dla każdego z nich.
W projekcie udział wzięli uczniowie klasy 2G: Domańska Paulina, Dębska Karolina, Górska Julia, Jurek Kamil, Piech Natalia, Koperek Karolina, Sosiński Piotr, Wągrowska Klaudia, Walczyk Julia, Szewczyk Aleksandra, Naumowicz Izabella, Majerska Joanna oraz Cybułka Justyna.