Bal Gimnazjalny 2012
Coroczny bal gimnazjalny dla uczniów klas trzecich odbył się w naszej szkole 21 stycznia. Jak przystało na tego typu imprezę, bal rozpoczął się przemówieniem p. dyrektora Włodzimierza Stanka oraz polonezem do muzyki W. Kilara, który zatańczyło 28 par. Oryginalny układ taneczny został przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. E. Milczarek, p. J. Nowak oraz p. T. Zawadę.
Po części oficjalnej zaczęła się zabawa, która trwała aż do godziny 22. Nowością w tym roku były występy wokalne uczniów, którzy zadedykowali wybrane przez siebie piosenki ukochanym wychowawcom.
Organizatorki balu – opiekunki Samorządu Szkolnego (p. A. Kapuścińska, p. M. Pintera – Wall, p. I. Zakrzewska, p. J. Zbierkowska) serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w opiekę nad uczniami podczas balu, prowadzili szatnię oraz pomagali przy sprzątaniu po imprezie.