KONKURS PLASTYCZNY – OZDOBA WIELKANOCNA
2 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach został rozstrzygnięty konkurs na ozdobę wielkanocną. Na konkurs wpłynęło 120 prac z powiatu pabianickiego.
Prace wykonane były w różnych technikach – były wydzieranki, wycinanki, naklejanki.
Do wykonania ozdób użyto wszelkiego rodzaju materiałów: nasion, ptasich piór, gazet, itp.
Trzyosobowe jury przy ocenie prac, brało pod uwagę oryginalność.
W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły PAULINA LEWOWSKA z kl. 3I. Paulina wykonała kurczaka z balonów, które okleiła papierami i bibułą, następnie pomalowała, dokleiła dziób i grzebień z czerwonej bibuły. Praca zachwyciła jury. Serdeczne gratulacje.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Beata Debich, nauczycielka plastyki otrzymała dyplom w podziękowaniu za przygotowanie uczniów do konkursu.