Projekt edukacyjny pt. "Co zwiedzać w Londynie?"
W dniu 22 marca 2012 r. zrealizowany został projekt edukacyjny pt. "Co zwiedzać w Londynie?", którego koordynatorkami były panie M. Kęcik oraz S. Pelizg. Na przedstawienie zaproszono uczniów klas szóstych szkół podstawowych wraz z opiekunami. Scenariusz i scenografię uczniowie przygotowali samodzielnie pod kierunkiem nauczycieli koordynujących.
Podczas przedstawienia Kate i William oprowadzili widzów po Londynie, opowiedzieli o zabytkach tj.: London Eye, Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Palace. Sensacją okazało się słynne londyńskie muzeum Madame Taussauds, gdzie podziwiano figury woskowe: J. Depp, Rihanna i J. Bieber. Następnie aktorzy zaprosili do obejrzenia filmu z autentycznymi wywiadami przeprowadzonymi w Londynie. Po obejrzeniu filmu uczniowie klas szóstych wzięli udział w quizie, podczas którego za poprawne odpowiedzi otrzymywali słodkie nagrody. Uczniowie mogli również dowiedzieć się więcej na temat londyńskiego metra oraz obejrzeć oryginalne pamiątki z Londynu tj.: bilety wstępu, paragony, pocztówki, gazety, magazyny, książki, ulotki, rozkłady jazdy, mapy itp.

Przedstawienie ukoronowano występem zespołu The Beatles, który został nagrodzony gromkimi brawami. Widzom bardzo podobało się przedstawienie i czekają na powtórkę w przyszłym roku.
Uczniowie biorący udział w projekcie zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem oraz książkami w języku angielskim.

W przedstawieniu udział wzięli uczniowie klas 3Bi oraz 2H: Adrianna Jałocha, Aleksander Kępiński, Daria Łopatecka, Ksenia Kolasa, Zuzanna Kunicka, Julia Czerwińska, Aleksandra Janusz, Aleksandra Głaszcz, Aleksandra Drozdowska, Magdalena Rynkiewicz.