Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2011/2012
25 czerwca 2012r.w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2011/ 2012. Na spotkanie zaproszeni zostali dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najbardziej utalentowana sportowo młodzież.

Nasze Gimnazjum reprezentowali nauczyciele wf : p. Jolanta Nowacka i p. Andrzej Dobroszek oraz uczennice – przedstawicielki tegorocznego sukcesu koszykarskiego: Milena Szemraj, Anna Krakowska, Natalia Piestrzyńska, Katarzyna Nowak, Patrycja Duczyńska, Julia Baranowska, Sandra Romanowska i Izabela Stępień.
Możemy być bardzo dumni, ponieważ nasza szkoła triumfowała we współzawodnictwie sportowym szkół Powiatu Pabianickiego w kategorii dziewcząt, a wśród chłopców zajęliśmy bardzo wysokie III miejsce. Osiągnęliśmy także I miejsce wśród gimnazjów we współzawodnictwie ponadpowiatowym, na co złożyły się bardzo udane występy naszych koszykarek w finałach ogólnopolskich, gdzie zajęły V miejsce w Polsce, jak i udział naszego gimnazjum w wielu dyscyplinach sportowych na szczeblu rejonowym.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM SZKOLNYM SPORTOWCOM, ICH OPIEKUNOM I DYREKCJI SZKOŁY !!!