Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Wyniki eliminacji szkolnych Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w 2012 r.

Dnia 12 marca 2012 roku odbyły się szkolne eliminacje Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Najlepszymi uczniami, którzy wezm± udział w eliminacjach miejskich okazali się;
1. Magdalena Wójcik z klasy 2b - zdobyła 34 punkty na 40 możliwych do uzyskania.
2. Bara Patryk z klasy 3b - zdobył 22 punkty.
3. Julia Czerwińska z klasy 2h - zdobyła 20 punktów.
Uczniom życzymy dalszych sukcesów w eliminacjach miejskich.
Konkurs przeprowadziła Irena Gawrońska.

Ogólnopolski Młodzieżowy Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu miejskim

Dnia 15 marca 2012 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Jutrzkowickiej odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Trzyosobowa drużyna w składzie Magdalena Wójcik z klasy 2b, Julia Czerwińska z klasy 2h i Patryk Bara z klasy 3b zdobyła II miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej Magda zajęła 1 miejsce, a Patryk miejsce 3. Oboje będ± reprezentować Pabianice w konkursie powiatowym, który w tym roku odbędzie się w Górce Pabianickiej.
Organizatorzy konkursu miejskiego przygotowali wiele ciekawych upominków dla wszystkich uczestników.
Uczniów do konkursu przygotowała p. I. Gawrońska nauczycielka zajęć technicznych.