II Drużynowy Powiatowy Konkurs Szachowy
1 czerwca po raz drugi odbył się II Drużynowy Powiatowy Konkurs Szachowy pomiędzy szkołami gimnazjalnymi. Zawody rozegrane zostały na dużym polu szachowym przed obiektem przy ul Grota Roweckiego 24. Niestety pogoda nie dopisała, dlatego zawody zostały dokończone w budynku. W turnieju udział wzięły cztery drużyny, w tym dwie z naszej szkoły:
I drużyna - Monika Rykała, kl. 3G, Wojciech Wilk, kl. 3B, Michał W±sowicz, kl. 3A, która ostatecznie zajęła 2 miejsce
II drużyna - Rafał Rękawica, kl. 3B, Borys Pietrzak, kl. 3B, Amadeusz Bartosik, kl. 3A, która ostatecznie zajęła 4 miejsce.
Turniej został rozegrany najsprawiedliwsz± metod± - "Każdy z każdym".
Ponadto odbył się mini konkurs w grę piłkarzyki stołowe. Nasze drużyny zajęły 2 i 3 miejsce.
Wszyscy zostali nagrodzeni fantastycznymi nagrodami. Opiekę nad młodzież± pełniła p. Beata Debich.