I Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach
4 kwietnia br. w Klubie Strzeleckim „WALTER” w Pabianicach odbył się I Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach p. Włodzimierza Stanka. W zawodach uczestniczyło 43 zawodników z 11 szkół z powiatu pabianickiego.
W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskała uczennica z tej szkoły Karolina Plucińska.
W poziomie szkół gimnazjalnych zwyciężyło Gimnazjum nr 1 w Pabianicach. W konkurencji PPN 10 najlepiej strzelała uczennica z tej szkoły Dominika Rzepkowska, a w konkurencji KPN 10 uczeń Gimnazjum nr 3 Kamil Sokalski.
Wśród szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach. Indywidualnie zwyciężyli uczniowie z tej szkoły: Marcin Krawczyk (KPN 10) i Łukasz Maliński (PPN 10).
17 kwietnia br. odbyło się uroczyste rozdanie nagród. Szkoły otrzymały pamiątkowe puchary, a najlepsi zawodnicy upominki książkowe z rąk wicedyrektora Gimnazjum p. Andrzeja Mielczarka.
Turniej zorganizowali nauczyciele Gimnazjum nr 3: panowie Tomasz Madaliński i Andrzej Pasiński.
Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Katarzynie Wiśniewskiej oraz Panu Bolesławowi Wiśniewskiemu za pomoc w przeprowadzeniu turnieju oraz Pani Wioletcie Sobieraj za muzyczną oprawę uroczystości rozdania nagród.

Szczegółowe wyniki turnieju