V Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Dyslektyków i Dysortografików
12 grudnia br. w MDK-u w Pabianicach odbyło się uroczyste podsumowanie V Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla Dyslektyków i Dysortografików. Przystąpiło do niego 68 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów całego powiatu pabianickiego.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Aleksandra Strzyczkowska (II b), Karolina Wojtasik (II b), Bartosz Czerwiński (II g), Michał Łuczak (II g), Agnieszka Widz (III b), przygotowani przez p. Małgorzatę Brzezińską i p. Izabelę Zakrzewską.
Serdeczne gratulacje składamy Agnieszce Widz, która zajęła I miejsce, a także wszystkim tym, którzy zdecydowali się na reprezentowanie szkoły w tej trudnej dziedzinie.
Konkurs był przygotowany przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Konstantynowie Łódzkim pod patronatem Starostwa Powiatowego w Pabianicach, które ufundowało nagrody.