Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
pt.: “Fizyka łatwiejsza niż myślisz”
W dniu 10 grudnia nasze Gimnazjum było gospodarzem Powiatowego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
pt.: “Fizyka łatwiejsza niż myślisz” oraz Konkursu na plakat pt.: „ENERGIA SŁOŃCA, WIATRU, WODY I ZIEMI”. Organizatorem był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach, którego doradcą metodycznym jest pani Anna Hartleb.
W konkursach brali udział uczniowie klas III gimnazjów oraz klas I szkół ponadgimnazjalnych powiatu pabianickiego. Zespoły przygotowały jedno doświadczenie pokazowe, które następnie prezentowały i wyjaśniały podczas sesji doświadczalnej. Nagrody uczestnikom konkursów wręczała dyrektor PODNiDM p. Małgorzata Biegajło.