Uroczyste Obchody Święta 11 Listopada
11 listopada grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach Święta Niepodległości. Uczniowie przeszli w marszu od Urzędu Miasta do Kościoła św. Mateusza, gdzie wzięli udział we mszy świętej. Mszę sprawował ks. infułat Andrzej Dąbrowski. Mszę koncelebrowali: ks. prałat Ryszard Olszewski, dziekan dekanatu pabianickiego i ks. Henryk Eliasz, proboszcz parafii św. Mateusza. Później obchody przeniosły się przed pomnik Legionisty. Tam delegacje złożyły kwiaty. W uroczystościach opiekę nad młodzieżą sprawowali Dyrektor Szkoły pan Włodzimierz Stanek, wicedyrektor pan Andrzej Mielczarek oraz nauczyciele panie Beata Debich, Katarzyna Jurek i Elżbieta Milczarek oraz panowie Wojciech Kania i Tomasz Madaliński.

Dyrekcja Gimnazjum nr 3 serdecznie dziękuję wszystkim uczniom biorącym udział w obchodach Święta Niepodległości za godne reprezentowanie Szkoły.