Giełda pomysłów w projekcie "Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery"
17 października odbyła się w naszej szkole "Giełda pomysłów" realizowana w ramach projektu "Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery". W giełdzie uczestniczyli przedstawiciele grup projektowych z dwóch szkół: Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3, nauczyciele prowadzący grupy oraz inni uczniowie i nauczyciele  nie uczestniczący w projekcie. Udział w giełdzie był dla uczniów okazją do wymiany doświadczeń, zaprezentowania własnych dokonań, zawarcia nowych znajomości oraz treningu prezentacji i autoprezentacji, które w metodzie projektów odgrywają bardzo znaczące role. Była to doskonała okazja do przedyskutowania zaprezentowanych wyników prac, ich ewaluacji i wyciągania wniosków na przyszłość. Giełda była także bardzo ważnym źródłem dodatkowych informacji dla autorów projektu w procesie ostatecznej  modyfikacji Produktu Innowacyjnego, który na początku przyszłego roku poddany zostanie walidacji.