Bal gimnazjalny 2013
Coroczny bal gimnazjalny dla uczniów klas trzecich odbył się w naszej szkole 26 stycznia 2013 r. Jak przystało na tego typu imprezę, bal rozpoczął się przemówieniem p. dyrektora Włodzimierza Stanka oraz polonezem, który zatańczyło 36 par. Oryginalny układ taneczny został przygotowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. E. Milczarek, p. J. Nowak oraz p. T. Zawadę.
Atmosfera tego dnia była dalece inna niż na zwykłej szkolnej dyskotece - wszyscy uczniowie wyjątkowo elegancko ubrani mieli świadomość, że już niedługo czekają ich egzaminy, a potem otworzy się przed nimi szeroki świat, różne drogi i możliwości.
Po części oficjalnej zaczęła się zabawa, która trwała aż do godziny 22. Główną atrakcją wieczoru były popisy wokalne uczniów - karaoke. Trzecioklasiści zadedykowali wybrane przez siebie piosenki ukochanym wychowawcom.
Dziś po balu pozostały pamiątkowe zdjęcia i cudowne wspomnienia.

Organizatorki balu – opiekunki Samorządu Szkolnego (p. A. Kapuścińska, p. M. Pintera – Wall, p. I. Zakrzewska, p. J. Zbierkowska) serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w opiekę nad uczniami podczas balu oraz pomagali przy jego organizacji.