Piknik w Łodzi Szkolnego Koła Caritas
12 czerwca 20013r. członkowie naszego Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunką: Panią Agnieszką Krzysztofik oraz Panią Moniką Jaworską uczestniczyli w pikniku w Łodzi w Parku na Zdrowiu. Piknik ten został zorganizowany w podziękowaniu za cały rok pracy w SKC Archidiecezji Łódzkiej. Piknik ten miał szczególny charakter ze względu na X rocznicę SKC .Otwarcie obchodów nastąpiło przez ks. Dyrektora- wspólna modlitwa i błogosławieństwo.
Przygotowana była dla nas cała masa atrakcji np.:
-wyścigi w workach
-przeciąganie liny
-chodzenie na szczudłach
-miasteczko cyrkowe
-malowanie twarzy
-zabawy i konkursy
-gra planszowa
-biegi
Nauczyliśmy się również tańczyć kilku bardzo radosnych, integracyjnych tańców np.: Belgijskiego. Mogliśmy korzystać za darmo z punktów gastronomicznych , które proponowały watę cukrową i popcorn .Na zakończenie każdy uczestnik pikniku otrzymał torebkę z upominkami
Mieliśmy okazje poznać równie pozytywnie nastawionych do życia ludzi i wspólnie wielbić Boga.