GERMANIŚCI WITAJĄ SZÓSTOKLASISTÓW
W ramach III etapu promocji Gimnazjum nr 3 nauczyciele języka niemieckiego (p. Małgorzata Pacześ-Górna i p. Ewa Włodarczyk) oraz uczniowie (Martyna Juśkiewicz, Krystian Rzepecki – oboje z klasy 2Ai; Aleksandra Michalak z klasy 3J) zaoferowali uczniom klas szóstych pabianickich szkół podstawowych KONKURS WIEDZY NA TEMAT KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH. Szóstoklasiści pracowali w kilkuosobowych zespołach, których zadaniem było udzielenie poprawnych odpowiedzi na osiem pytań z zakresu geografii, kultury, ciekawostek i stereotypów dotyczących krajów niemieckojęzycznych.
Podczas spotkania nasi goście wspaniale się bawili. Wszyscy mocno zaangażowali się w konkurs, mogli przy tym sprawdzić swoją wiedzę i błyskotliwość, a na zwycięskie drużyny czekały słodkie upominki.