Młodzieżowy Koncert Rockowy
Nasza szkoła wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 na prezentację multimedialną o Julianie Tuwimie pod hasłem: „Słowa w serca, sercem w słowa”. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego p. Małgorzaty Brzezińskiej, p. Moniki Jaworskiej i p. Izabeli Zakrzewskiej przygotowali prezentacje na temat „Słowami w serca, sercem w słowa”.
Miło nam poinformować, że w kategorii gimnazjów
II miejsce uzyskała Agnieszka Widz z klasy III b,
II miejsce ex aequo – Julia Fijołek klasa I b
oraz Dominika Dziedziczak klasa III f.

Wszyscy pozostali uczestnicy z naszego gimnazjum otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie.
Byli to: Katarzyna Duda klasa II f, Papiewska Karolina – III f i Maciej Tomaszewski - III f.
Przed rozdaniem nagród odbył się Młodzieżowy Koncert Rockowy, w którym wystąpiły zespoły uczniów szkół Powiatu Pabianickiego:
- Dotcom,
- Smoking Gun,
- Gastrofaza,
- Calm Down.
Koncertu wysłuchała również klasa II h z naszego gimnazjum, która udała się tam z nauczycielem muzyki p. Wiolettą Sobieraj.
Mieliśmy okazję wysłuchać muzycznie utalentowanej młodzieży pabianickiej.