Szkolny koncert „Mikrofon dla wszystkich”
Dzi¶ odbył się szkolny koncert pod nazw± „Mikrofon dla wszystkich”. W koncercie mogli zaprezentować się uczniowie, którzy potrafi± ¶piewać, tańczyć, grać na instrumentach.
W¶ród występuj±cych był również zaproszony przez nas zespół taneczny „Ganesz” z Młodzieżowego Domu Kultury, którego twórczyni± i instruktorem jest pani Beata Stasiak.
W¶ród uczestników tego zespołu s± również uczniowie naszego gimnazjum, dlatego miło nam było ich obejrzeć w tańcu.
Wyst±piły 3 zespoły „Ganesz”: „Urwisy”, „Frisky” i „For Fan”.
Każdy uczestnik otrzymał podziękowanie w postaci dyplomu.
Koncert przygotowała p. Wioletta Sobieraj.

Scenariusz imprezy:
1. Zespół taneczny Ganesz: Urwisy, Frisky, For Fan.
2. Michalina Mikołajczyk - fortepian i Aleksandra Kozioł – gitara, z klasy II i – wykonały piosenkę „Someone like You”, z repertuaru Adele.
3. Agata Brzozowska z klasy 1 b za¶piewała utwór „I Follow You” - Likke Li.
4. 44 PDH „Ignis” – wykonała piosenkę pt.: „Tenisówki”.
5. Karolina Skrobiszewska, Aleksandra Parafiniuk, Magdalena ¦miech z klasy I c, za¶piewały piosenkę zespołu „One Direction” - „Rock me”. Akompaniował im Kamil Błażyński – III b.
6. Katarzyna Wawszczak (nasza absolwentka) i Kamil Majewski (gitara) klasa III g wykonali utwór pt.: „Autumn Leaves” – „Jesienne li¶cie” utwór amerykańskiej gitarzystki i piosenkarki Evy Cassidy.
7. „Rosyjsk± fantazję” L. Potoffa na skrzypce wykonała Julia Wdowińska z klasy I a.
8. Natalia Otocka, Katarzyna Przybysz, Ada Sobczak z klasy III b oraz Agata Smuga III a przy akompaniamencie Kamila Błażyńskiego ( gitara) wykonały utwór „ Twist and Shout” zespołu „The Beatles”.
9. Utwór instrumentalny na fortepianie wykonał Paweł Florczuk z klasy I g  - „Hello" – to utwór z 1984 roku autorstwa amerykańskiego wokalisty Lionela Richie.
10. Kolejna wyst±pi Karolina Paradowska z klasy III g w utworze zespołu „Nightwish” pt.: „Turn loose Mermainds”.
11. Szymczak Paulina I e, Małgorzata Orpel III f, Karolina Skrobiszewska I c za¶piewały piosenkę pt. : „Someone Like you” z repertuaru Adele. Przy fortepianie Paweł Florczuk – I g.
12. Elektryczn± muzykę gitarow± zaprezentował nam Damian W±sik z klasy II h.
13. Małgorzata Orpel III f z towarzyszeniem Kamila Majewskiego III g – gitara, wykonała piosenkę zespołu „The Conells” pt.: „74 – 75”.
14. Ponownie 44 PDHIgnis” wykonała piosenkę pt.: „Przebudzenie”.
15. Na zakończenie usłyszeli¶my „Hallelujah” - Leonarda Cohena, utwór z filmu „Shrek”, w wykonaniu Karoliny Skrobiszewskiej I c i Małgorzaty Orpel III f. Przy fortepianie Paweł Florczuk – I g.
W role narratorów / recytatorów wcielili się:
Małgorzata Orpel III f
Maciej Tomaszewski III f.