Projekt edukacyjny pt. "Co warto zwiedzać w Londynie?"
W dniu 19 marca 2013 r. zrealizowany został projekt edukacyjny pt. "Co warto zwiedzać w Londynie?", którego koordynatorkami były panie M. Kęcik oraz S. Pelizg. Na przedstawienie zaproszono uczniów klas szóstych szkół podstawowych wraz z opiekunami.

Podczas przedstawienia Kate i William oprowadzili widzów po Londynie, opowiedzieli o zabytkach tj.: London Eye, Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Palace. Sensacją okazało się słynne londyńskie muzeum Madame Taussauds, gdzie podziwiano figury woskowe: J. Depp, Rihanna i J. Bieber. Następnie aktorzy zaprosili do obejrzenia filmu z autentycznymi wywiadami przeprowadzonymi w Londynie. Po obejrzeniu filmu uczniowie klas szóstych wzięli udział w quizie, podczas którego za poprawne odpowiedzi otrzymywali słodkie nagrody. Uczniowie mogli również dowiedzieć się więcej na temat londyńskiego metra oraz obejrzeć oryginalne pamiątki z Londynu tj.: bilety wstępu, paragony, pocztówki, gazety, magazyny, książki, ulotki, rozkłady jazdy, mapy itp.
Przedstawienie ukoronowano występem zespołu The Beatles, który został nagrodzony gromkimi brawami. Widzom bardzo podobało się przedstawienie i czekają na powtórkę w przyszłym roku.
W przedstawieniu udział wzięli uczniowie:
Bartłomiej Franczak 2g
Natalia Maciejewska 2g
Patryk Ośniecki 2g
Marta Kubiak 2b
Paulina Jach 2b
Dawid Dychowski 2h
Oktawia Gogolewska 2h
Kacper Hajdan 2h
Natalia Hille 2h
Karolina Kunikowska 2h
Justyna Maćkowiak 2h
Michał Rybicki 2h
Weronika Sobczyk 2h
Damian Wąsik 2h

Uczniowie biorący udział w projekcie zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem.