XIII Rowerowy Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego
W XIII Rowerowym Rajdzie o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego wśród gimnazjów zwyciężyło Gimnazjum nr 3. Za zwycięstwo otrzymaliśmy puchar i dyplom z gratulacjami. Nagrodę dla najmłodszego uczestnika rajdu zdobyła 5-letnia córka p. Anety Stępińskiej. Pani Aneta wiozła córkę w specjalnej przyczepce rowerowej. Na starcie odmeldowało się 700 rowerzystów, z czego 80 stanowili uczniowie naszego gimnazjum. Podczas rajdu dopisywała ładna słoneczna pogoda, dopiero podczas losowania rowerów na mecie zaczął padać deszcz. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali opaski odblaskowe, "Grześka" i soczek. Niestety w tym roku nie dopisało nam szczęście w losowaniu nagród. Nasi uczniowie nie wylosowali żadnego roweru.