Koncert w naszym Gimnazjum
To już IV koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w tym roku szkolnym. Dzi¶, podobnie jak wczoraj zaprosili¶my PSM I i II st. do przygotowania koncertu dla kolejnych klas naszego gimnazjum: klasy I b, I d, I e, I f. Był to ostatni koncert w tym roku
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tych koncertów. Szczególne podziękowania dla występuj±cych uczniów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym znów będziemy mogli wysłuchać naszych bardzo zdolnych uczniów.
Dziękujemy!

1. Aleksandra Starowicz - z klasy klarnetu p. Grzegorza Głaszcza – wykonała Koncert Es – dur cz. III Rondo F. Rosettiego – Rosslera z akompaniamentem p. Małgorzaty Karcz.
2. Bartek Baranowski z klasy akordeonu p. Macieja Ćwiklińskiego wykonał Scherzino B. Dowlasza i Sonatinę B. Górnika.
3. Karina Oset z klasy fortepianu p. Jolanty Prusisz - wykonała Arabeskę E – dur C. Debussiego.
4. Kamil Majewski klasa gitary p. Jacka Matuszewskiego – wykonał Etiudę swinguj±c± Yasuij Tanaki.
5. Natalia Wierzbowska klasa skrzypiec p. Marii Uptas –Michalak – wykonała Romans nr 1 H. Vieuxtemps z akompaniamentem p. M. Karcz.
6. Bartek Likoński klasa klarnetu p. Przemysława Kędzi – wykonał Rondo L. Kozelucha z akompaniamentem P. Sławomira Be¶ko.
7. Kasia Szynk klasa fortepianu p. J. Prusisz – wykonała Etiudę g – moll H. Berensa.
8. Magda Czestkowska klasa skrzypiec p. Rafała Rydygera – wykonała Andante M. Magina z akompaniamentem p. Anny Czajkowskiej.
9. Aleksandra Szymańska klasa fletu p. Jolanty Siniarskiej wykonała Menueta z Suity h – moll J. S. Bacha z akompaniamentem p. M. Karcz.
10. Hubert Górka klasa waltorni p. Zbigniewa Sanojcy – wykonał Romans L. van Beethovena z akompaniamentem p. S. Be¶ko.
11. Aleksandra Pietrucień klasa skrzypiec p. Rafała Rydygera – wykonała Oberka G. Bacewicz z akompaniamentem p. M. Karcz.
12. Paweł Florczuk klasa fortepianu p. B. W±sickiej – wykonał Etiudę D – dur Loschhorna i Preludium c – moll J. S. Bacha.
13. Duet: Magdalena Duda - flet i Kamil Majewski – gitara, wykonali temat z filmu „¦niadanie u Tiffany’ego”, przygotowany przez p. Gabrielę Fogel.