Turniej badmintona
W sobotę 7.09.2013r. odbył się w Powiatowej Hali Sportowej otwarty turniej badmintona, zorganizowany przez UKS „Korona” Pabianice i Stowarzyszenie Młodzi Demokraci.
Naszą szkołę reprezentowała 20-osobowa grupa młodzieży, pod opieką p. D. Gwiazdowskiej i p. A. Stępińskiej. Uczniowie gimnazjum grali swe mecze w kategorii wiekowej - junior. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:
I miejsce - Kurzawa Aleksandra 3g
II miejsce - Szkudlarek Agata 3g
III miejsce - Maciejewska Natalia 3g

Wśród chłopców natomiast triumfowali:
I miejsce - Kozak Kacper 2g
II miejsce - Janiczek Patryk 3e
III miejsce - Krawczyk Wiktor 3b

Nasza uczennica Natalia Mróz 3a, ze względu na to, że jest czołową zawodniczką UKS „Korona” Pabianice wystąpiła w kategorii wyższej - singiel kobiet, gdzie również odniosła niesamowity sukces i zajęła I miejsce.
W drużynie GIM 3 wystąpili:
Dziewczęta:
Mróz Natalia 3a, Kurzawa Aleksandra 3g, Maciejewska Natalia 3g, Szkudlarek Agata 3g, Warmińska Julia 3f, Duda Katarzyna 3f, Mróz Agata 1c, Hanke Julia 1a, Góra Natalia 3a, Gertner Małgorzata 3a, Kozdroń Julia 3a, Juśkiewicz Martyna 3a
Chłopcy:
Franczak Bartek 3g, Ośniecki Patryk 3g, Strzelec Gracjan 3g, Krawczyk Wiktor 3b, Bartczak Michał 3c, Janiczek Patryk 3e, Kozak Kacper 2g, Kozak Maciej 2g

SERDECZNE GRATULACJE !!!