Bal gimnazjalny 2014
Tradycyjnie już, jak co roku uczniowie klas trzecich w styczniu bawili się na balu gimnazjalnym. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem p. dyr. Włodzimierza Stanka, po którym 45 par odtańczyło poloneza do muzyki W. Kilara. Układ taneczny przygotowały: p. A. Stępińska, D. Lewandowska, p. J. Michalak. Oprawą muzyczną na balu zajął się DJ Marco, który porwał wszystkich do zabawy. Atrakcją wieczoru były występy uczniów, którzy dla swoich wychowawców przygotowali liczne niespodzianki: dedykacje, ułożone przez siebie wiersze, życzenia, a także śpiewali piosenki.
Organizatorki balu p. A Kapuścińska, M. Pintera-Wall, I. Zakrzewska, bardzo serdecznie dziękują: Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom za miłą zabawę, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Krótka migawka filmowa z balu