Wyjazd integracyjny klas I
22-23 października klasy pierwsze wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Drzewocin.
Na uczniów klas: Ia, Ib, Ic i Id czekało wiele atrakcji. Dzięki doskonałej pogodzie, wszystkie zajęcia odbyły się na wolnym powietrzu. Program wycieczki przewidywał zajęcia dydaktyczne z: chemii (p. W. Czyżewska), geografii (p. E. Widz i p. K. Jurek), języka polskiego (p. U. Węgrzyn-Skrzydlewska) i wychowania fizycznego (p. E. Milczarek). Uczestnicy bawili się doskonale (szczególnie podczas konkurencji sportowych). Wieczorem zorganizowano ognisko i dyskotekę.
Następnego dnia obejrzeliśmy makietę samolotu ŁOŚ (wykonaną w skali 1:1), upamiętniającą tragiczne wydarzenie z okresu II wojny światowej. Opiekę nad uczniami sprawowały również p. E. Zawada i p. I. Szkudlarek.