Wystawa dyń oraz plakatów przybliżających tradycje w Wielkiej Brytanii
30 października na łączniku szkolnym odbyła się wystawa dyń oraz plakatów przybliżających tradycje w Wielkiej Brytanii. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w tych konkursach. Tym razem to uczniowie zdecydowali, która z prac jest najlepsza. Każdy mógł oddać głos na najciekawszą jego zdaniem pracę.
W konkursie na najładniejszy plakat I miejsce zdobył Kacper Hajdan z klasy 3h zdobywając 46 głosy, II miejsce Emanuel Antoniak 1c - 43 głosów, III miejsce M. Łuczak/ Sz. Fraszak/ P. Ośniecki 3g - 23 głosy.
W konkurencji na najładniejszą dynię zwyciężczynią została Agata Kozłowska 3c otrzymując 79 głosów, II miejsce Agata Szkudlarek 3g 26 głosów, III miejsce Oktawia Gogolewska 3h 19 głosów
W konkursie na najwymyślniejsze przebranie zwyciężczynią została Wiktoria Kraska 1g, II miejsce Maria Świątek 2g, III miejsce Agata Socha 3a
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.