Mikołajki w naszej szkole
6 grudnia to dzień wyjątkowy dla każdego nastolatka. Wszyscy z radością czekają na upominki oraz rozmaite prezenty. Z tej okazji, prężnie działający w naszej placówce Samorząd Szkolny, postanowił przygotować dla uczniów wiele niespodzianek. Podczas zajęć lekcyjnych wszystkie pracownie odwiedzali szkolni przedstawiciele. W świątecznych przebraniach z uśmiechem życzyli uczniom wesołych świąt oraz rozdawali cukierki (śnieżynki: Martyna Boniecka II b, Agata Brzozowska II b, Mikołaj: Błażej Łukaszewicz II f). Każdy, kto nie chciał tego dnia być pytanym na danej lekcji, mógł założyć czapkę św. Mikołaja. Piątkowe popołudnie minęło wszystkim, w bardzo przyjemnej atmosferze. Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu za zorganizowanie wspaniałych atrakcji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

tekst: Julia Fijołek II b