Finał Wojewódzki – Indywidualne Biegi Przełajowe
Dnia 02.10.2013odbyły się zawody wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Tomaszowie Mazowieckim. Nasze gimnazjum, pod opieką p. Joanny Nowak, reprezentowało 3 zawodników:
1. Natalia Łopińska kl 2d
2. Natalia Madajkl 2d
3. Jakub Kisiel kl 3c

Tego dnia w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się centralna uroczystość związana z obchodami 60-lecia działalności Szkolnego Związku Sportowego.
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Sejmu RP, Sejmiku Województwa Łódzkiego, Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego, Starostowie i Prezydenci z województwa łódzkiego oraz przedstawiciele Zarządu Głównego SZS, Kuratorium Oświaty w Łodzi, duchowni Kurii Tomaszowskiej, działacze ŁSZS, nauczyciele i młodzież szkolna, w tym nasi uczniowie.
Dziewczęta z naszego Gimnazjum przyczyniły się do zajęcia IV miejsca w województwie dla Powiatu Pabianickiego.
Indywidualne miejsca:
Natalia Łopińska - 17 miejsce, zdobywając 5 pkt
Natalia Madaj - 65 miejsce, zdobywając 2 pkt

Indywidualnie Jakub Kisiel - zajął 75 miejsce w województwie,
zdobywając 2 pkt dla Powiatu.
Ostatecznie chłopcy zajęli 19 miejsce w województwie.