Koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach
W ramach współpracy z Państwow± Szkoł± Muzyczn± I i II stopnia w Pabianicach, któr± rozpoczęli¶my w ubiegłym roku w celu propagowania kultury muzycznej w¶ród młodzieży, byli¶my dzi¶ na takim koncercie.
Wielu naszych uczniów jest także uczniami PSM I i II st. co stwarza okazję do organizowania takich koncertów.
Inicjatork± tych koncertów jest p. Wioletta Sobieraj – nauczyciel muzyki w naszej szkole. Koordynatork± i organizatork± z ramienia szkoły muzycznej jest p. Małgorzata Karcz – nauczyciel i akompaniator tej szkoły.
Koncert uroczy¶cie rozpoczęła powitaniem pani dyrektor PSM Celina Zamuszko, konferansjerkę prowadziła p. M. Karcz.
Klasy I a, b, c i d naszego gimnazjum miały okazję wysłuchać utworów w wykonaniu naszych uczniów:
1. Magdaleny Czestkowskiej – skrzypce z klasy II a
2. Natalii Niedzińskiej – flet z klasy III a
3. Natalii Wierzbowskiej – skrzypce III i
4. Bartka Baranowskiego – akordeon II g
5. Bartka Likońskiego – klarnet - III a
6. Przemka Ehmana - skrzypce I d
7. Natalii Federkiewicz – fagot I h
8. Natalii Rażniewskiej – fortepian I a
9. Julii Hanke – flet I a
10. Kamila Majewskiego – gitara nasz absolwent.

Uczniom akompaniowali:
p. Marek Głowacki
p. Ewa Kaczmarek – Lewera
p. Małgorzata Karcz.

Koncert bardzo się wszystkim podobał, a był okazj± do odkrywania piękna muzyki oraz poszerzania wiedzy z zakresu sztuki muzycznej.