Uczciliśmy pamięć o 17 wrześniu 1939
We wtorek podczas piątej godziny lekcyjnej uczniowie naszej szkoły złożyli hołd ofiarom napaści Związku Radzieckiego 17 września 1939 r. Niestety tym razem pogoda nie dopisała i trzeba było uroczystości przeprowadzić na szkolnym korytarzu.  W uroczystości uczestniczyli Prezydent Miasta Pabianic p. Zbigniew Dychto, Starosta Powiatu Pabianickiego p. Krzysztof Habura, prezes Związku Sybiraków oddział Pabianice p. Jan Kwiatkowski, były Prezydent Miasta Pabianic p. Jan Berner, oraz Sybiracy. Młodzież przygotowała krótkie wprowadzenie w temat uroczystości, a następnie głos zabrał Prezydent Miasta Pabianic p. Zbigniew Dychto oraz prezes Związku Sybiraków oddział Pabianice p. Jan Kwiatkowski. Na koniec delegacje złożyły kwiaty pod pamiątkową tablicą wmurowaną w 80. rocznicę powstania Związku Sybiraków.