Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w tenisie ziemnym
W dniu 27.09.2013r. odbyły się już VIII Międzyszkolne Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w tenisie ziemnym. Pogoda spłatała figla i rozpadał się w tym dniu deszcz. Z tego powodu turniej został przeniesiony na halę tenisową. Z tego też względu odbyły się tylko gry deblowe.
Reprezentacja naszego Gimnazjum bezkonkurencyjnie wygrała klasyfikację drużynową i zajęła I miejsce w Powiecie. Nasza drużyna, pod opieką p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, była najliczniejsza – liczyła 18 zawodniczek i zawodników.
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
I miejsce - Aleksandra Kurzawa 3g / Natalia Maciejewska 3g
II miejsce - Wiktoria Gała GIM 1 / Karolina Sobczak 3e
III miejsce - Wiktoria Jurek 2h / Vanessa Janiczek 3e

Klasyfikacja indywidualna chłopców:
II miejsce - Bartłomiej Franczak 3g / Jan Piotrowski GIM a’Paulo

W drużynie GIM 3 wystąpili:
Kurzawa Aleksandra 3g, Maciejewska Natalia 3g, Janiczek Vanessa 3e, Sobczak Karolina 3e, Jurek Wiktoria 2h, Kędzia Dawid 2e, Jersak Jakub 3e, Adamkiewicz Mateusz 3f, Jachimski Jakub 3f, Franczak Bartłomiej 3g, Ośniecki Patryk 3g, Strzelec Gracjan 3g, Szymański Adrian 3g, , Domagalski Marcin 3g, Wąsik Damian 3h, Jeliński Adrian 3h, Hajdan Kacper 3h, Treliński Jakub 3g.

SERDECZNE GRATULACJE !!!