Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców
W marcu 2014r. wzorem poprzedniego roku szkolnego Gimnazjum nr 3 w Pabianicach zostało zaproszone przez Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach do udziału w „Dniach Otwartych” organizowanych przez tę szkołę. Dnia 28 marca II LO, nie tylko udostępniło uczniom Gimnazjum nr 3 do zwiedzania swoje obiekty, ale również zorganizowało dla nich cykl imprez sportowych. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w zawodach piłki siatkowej, a dodatkowo dziewczęta doskonaliły swoje umiejętności taneczne w „Zumbie” pod kierunkiem przystojnego i energicznego instruktora. Na zakończenie uczestnicy zawodów zostali obdarowani słodyczami jako uzupełnienie kalorii straconych podczas rywalizacji sportowej.
Duże podziękowania kierujemy na ręce nauczyciela wychowania fizycznego II LO p. Małgorzaty Kaszy za pomysł i organizację zawodów sportowych.
Uczestnicy rywalizacji sportowej:
- dziewczęta: Justyna Biskupska, Wiktoria Sobczyk, Roksana Domańska, Karolina Jurek, Karolina Grzegórz, Sandra Makowska, Alicja Staszek, Iga Zielińska, Kamila Gajewska, Dominika Dychowska, Inez Forysiak.
- chłopcy: Wiktor Krawczyk, Adrian Jeliński, Daniel Pikula, Jakub Lipiński, Michał Ogórkiewicz, Adrian Pająk, Artur Szczurowski, Dawid Okrojek, Hubert Dworak, Jakub Jachimski, Paweł Wójcik, Mateusz Kusmirowski.

Opiekunowie – p. TOMASZ ZAWADA, PIOTR KASZA