Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Badmintona
W dniu 4.04.2014r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Badmintona. W drużynowych mistrzostwach powiatu graliśmy do dwóch wygranych meczów. Drużyna liczyła 2 lub 3 zawodników, Każda szkoła mogła wystawić po dwie drużyny dziewcząt i chłopców, którzy rozgrywali najpierw mecze singlowe i jeżeli wynik był w dalszym ciągu nie rozstrzygnięty, zawodnicy musieli rozegrać mecz deblowy. Nad całością rozgrywek czuwały nauczycielki wychowania fizycznego p. A. Stępińska i p. D. Gwiazdowska.
Nasze Gimnazjum okazało się najlepsze zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Wśród dziewcząt triumfowały:
- I miejsce – GIM 3 – I drużyna ( Natalia Mróz 3a, Natalia Niedzińska 3a, Julia Warmińska 3f)
- II miejsce – GIM 3 – II drużyna ( Aleksandra Kurzawa 3g, Agata Szkudlarek 3g, Natalia Maciejewska 3g)

Wśród chłopców najlepsi okazali się:
- I miejsce – GIM 3 – I drużyna (Kacper Kozak 2g, Jan Streit-Wlaźlak 2g, Patryk Kucharski 2g)
- II miejsce – GIM 2
- III miejsce – GIM 3 – II drużyna ( Wiktor Krawczyk 3b, Maciej Kozak 2g )
- IV miejsce – GIM2

SERDECZNE GRATULACJE !!!