Zbiórka żywności pod hasłem ,,Tak pomagam"
W dniach 28 i 29 marca 2014 roku Szkolne Koło Caritas wzięło udział w Zbiórce Żywności pod hasłem ,, Tak pomagam ". Członkowie Caritasu i kilkoro chętnych uczniów naszej szkoły pod opieką kilku nauczycieli , którzy postanowili się włączyć do akcji zbierali żywność w Biedronce przy ulicy Piotra Skargi w Pabianicach. Dzięki dużemu zaangażowaniu i kreatywności naszej młodzieży zebraliśmy około 320 kg produktów spożywczych z długim terminem ważności takich jak: mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, kasze, słodycze. Ze wszystkich tych produktów przygotowaliśmy paczki świąteczne , które trafią dla najbardziej potrzebujących uczniów oraz najuboższych rodzin.
Bardzo dziękuję za poświęcenie swojego prywatnego czasu wszystkim nauczycielom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia akcji.
Lista opiekunów: p. E. Kolasa, p. J. Nowak, p. A. Rosińska , p. I. Szkudlarek , p. M. Bielecka ,p. E. Widz , p. I. Zakrzewska , p. E. Milczarek , p. M. Słowik , p. E. Szkudlarek.
Lista wolontariuszy:
1.Agata Mróz