Szkolne eliminacje do XI edycji powiatowego konkursu profilaktycznego „Zdrowo żyję – nie palę! nie piję!”
W dniu 04.03.2014 r. w naszym Gimnazjum odbyły się szkolne eliminacje do XI edycji powiatowego konkursu profilaktycznego „Zdrowo żyję – nie palę! nie piję!”. W szkolnym etapie konkursu wzięły udział dwa zespoły, w których skład wchodzili uczniowie z klasy 2H Kamila, Martyna Stankiewicz i Adrian Kunikowski oraz z klasy 3B Paulina Jach, Marta Kubiak i Angelika Pilarczyk. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać dwa testy sprawdzające wiedzę z zakresu profilaktyki uzależnień. Poziom szkolnych eliminacji był niezwykle wyrównany. Ostatecznie różnicą zaledwie trzech punktów do konkursu powiatowego zakwalifikowała się drużyna z klasy 3B. Drugi etap konkursu odbędzie się w dniu 18.03.2014 r. w Gimnazjum w Dłutowie. Nad sprawnym przebiegiem szkolnych eliminacji czuwała p. Magdalena Pintera-Wall, pedagog szkolny.