Ferie w mieście
Dwa tygodnie ferii zimowych 2014 w Pabianicach były realizowane przez animatorów sportu w ramach projektu „Ferie w mieście”.
Setki dzieci i młodzieży brały udział w warsztatach sportowych, turniejach i zajęciach na pływalni.
   Podczas tegorocznych ferii większość turniejów sportowych odbyła się w Gimnazjum nr 3. Były to turnieje: piłki nożnej chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz piłki siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Uczniowie Gimnazjum nr 3 odnieśli sukces zajmując I miejsce w turnieju piłki nożnej dla szkół gimnazjalnychGRATULUJEMY!!!
   Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy przybyli na organizowane przez nas imprezy sportowe i zachowując zasady fair play stworzyli wspaniałą atmosferę sportową, której towarzyszyło mnóstwo emocji i dobrej zabawy.
Opiekę nad uczestnikami „Ferii w mieście” sprawowali animatorzy sportu:
Justyna Michalak
Kamil Simiński