Wojewódzki konkurs fotograficzny „Sport w mojej szkole”
14 marca 2014r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim odbyło się podsumowanie III Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Sport w mojej szkole” pod patronatem p. Joanny Skrzydlewskiej – Poseł do Parlamentu Europejskiego.
Konkurs fotograficzny adresowany był dla uczniów szkół gimnazjalnych w województwie łódzkim.
Przedmiotem konkursu były zdjęcia przedstawiające młodych sportowców podczas zawodów szkolnych oraz zajęć wychowania fizycznego.
W konkursie udział wzięli nasi uczniowie: Aleksandra Zakrzewska 2c, Agnieszka Mackiewicz 2c, Szymon Barys 2ds, Marcin Lewandowski 2ds.
Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka wychowania fizycznego p. Dorota Lewandowska.
Miło nam poinformować, że nasz uczeń z kl. 2ds Szymon Barys zajął I miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym. Otrzymał pamiątkowe dyplomy i główną nagrodę rzeczową ufundowaną przez p. Joannę Skrzydlewską – Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Serdeczne gratulacje