Międzyszkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej b±dĽ pracy plastycznej w języku niemieckim
Troje uczniów z naszego gimnazjum zostało laureatami konkursu zorganizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie pt. „Frohe Ostern - Osterbräuche und Ostersymbole in den deutschsprachigen Ländern” („Wielkanocne zwyczaje i obrzędy w krajach niemieckojęzycznych”).
W kategorii prac plastycznych II miejsce zajęła Joanna Kędzierska (I f), za¶ w¶ród prezentacji multimedialnych III miejsce Hubert Kirsz (II i), a wyróżniony został Krystian Paszkiewicz (II c).
Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań uczniów, wspieranie ich uzdolnień, zainteresowanie kultur± krajów niemieckiego obszaru językowego oraz pogłębienie wiedzy w tym zakresie.
Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele języka niemieckiego: pani Małgorzata Pacze¶-Górna oraz panowie Tomasz Madaliński i Krzysztof Snochowski.