Ostatki w Naszej Szkole
Koniec karnawału to tradycyjnie zabawa z udziałem przebierańców. Jak co roku w naszej szkole 04.03 odbyły się ostatki. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na najciekawsze przebranie. Przebrali się nie tylko uczniowie, ale również panie nauczycielki: p. M. Bielecka,
p. U. Węgrzyn-Skrzydlewska, p. A. Jaworska oraz p. A. Kapuścińska.
Wszystkie stroje były zaskakujące i bardzo ciekawe, dlatego jury przyznało jednakowe dyplomy każdemu uczestnikowi. Wśród osób wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie: Robert Baryła 1b, Krystian Kowalczyk II a, Hubert Szanda II c, Patryk Kostrzewa II g, Aneta Szalewska, Alicja Staszek i Iga Zielińska II h oraz Karolina Strózik i Michalina Sadowska z klasy III e.
Wszyscy, którzy włączyli się do świętowania wykazali się dużą kreatywnością oraz pomysłowością, za co serdecznie wam dziękujemy.