Złote medale we współzawodnictwie sportowym szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2013/2014
W dniu 23 czerwca 2014 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2013/2014. Na spotkanie zaproszeni zostali dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz najbardziej utalentowana sportowo młodzież.
Nasze Gimnazjum reprezentowali nauczyciele wf: p. Lewandowska Dorota i p. Zawada Tomasz oraz uczniowie – przedstawiciele tegorocznego sukcesu koszykarskiego: Pikula Daniel i Szczerkowski Artur.
Nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół Powiatu Pabianickiego w kategorii dziewcząt i chłopców

GRATULUJEMY WSZYSTKIM SZKOLNYM SPORTOWCOM, ICH OPIEKUNOM I DYREKCJI SZKOŁY !!!