Turniej Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej dla chłopców klas IV „Trójka kosz”
Nasze gimnazjum było współorganizatorem Turnieju Szkół Podstawowych w mini piłce koszykowej dla chłopców klas IV „Trójka kosz”.
Turniej odbył się w dniu 23 czerwca 2014r. w Szkole Podstawowej nr 3. W zawodach wzięły udział drużyny ze szkół: SP3, SP3II, SP5, SP8 i SP14. Nagrody w postaci medali i słodyczy dla każdego uczestnika ufundował: Urząd Miejski w Pabianicach.
Nasi uczniowie: Pikula Daniel 3c,Szczerkowski Artur 3c, Chojnacki Jakub 3c, Okrojek Dawid 3c, Kopański Dawid 2ds, Barys Szymon 2ds sędziowali mecze i wręczali nagrody. Zawody zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego:p. Ewa Gralak z Szkoły Podstawowej nr 3 i p. Dorota Lewandowska z Gimnazjum nr 3.Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym”. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajęła SP 14, drugie miejsce SP 3, trzecie miejsce SP 3II, czwarte miejsce SP 5 i piąte miejsce SP 8.

GRATULUJEMY !