Szkolny Turniej Siatkówki Dziewcząt Klas II
W dniu 9.05.2014r. odbył się szkolny turniej siatkówki dziewcząt klas II, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Udział w turnieju wzięły cztery klasy II: 2b, 2d, 2f, 2h. Dziewczęta rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Mecze były bardzo wyrównane i zacięte. Na koniec uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkości. Rywalizacja zakończyła się następująco:
 I miejsce - klasa 2d (Aleksandra Dąbrowska, Martyna Jacoń, Karolina Krawczyk, Natalia Madaj, Michalina Michalak, Wiktoria Ozimek, Aneta Szalewska)
II miejsce - klasa 2f (Klaudia Grabowska, Weronika Grabowska, Patrycja Januszewska, Karolina Kimla, Karolina Kunicka, Daria, Matusiak, Julia Nowak, Agnieszka Witasik)
III miejsce - klasa 2h (Julia Dyba, Wiktoria Jurek, Joanna Kruczkowska, Alicja Staszek, Iga Zielińska)
IV miejsce - klasa 2b (Martyna Boniecka, Agata Brzozowska, Julia Fijołek, Kaja Lewińska, Olga Mizgier, Marta Pytko, Aleksandra Wlazło oraz dołączona do klasy w tym tygodniu Marta Romanowicz kl.2c)

SERDECZNE GRATULACJE !!!