Festyn pod hasłem ,,Bądźmy Razem”
W dniu 03.06. 2014r. Szkolne Koło Caritas brało udział w pikniku na Zdrowiu w Łodzi. Festyn pod hasłem ,,Bądźmy Razem” został przygotowany przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej w ramach podziękowania dla wolontariuszy za ich wkład pracy na rzecz najbardziej potrzebujących i Dnia Dziecka. Pomimo niesprzyjającej pogody, czyli chłodu i mżawki wszystkim dopisywały humory i apetyty. Młodzież i dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji średniowiecznego miasteczka (zabawy i konkursy )oraz świetnie bawiły się tańcząc i śpiewając z grupą kleryków z łódzkiego seminarium. Zwiedziliśmy również ZOO, a na koniec każdy z uczestników otrzymał torebeczkę z słodyczami od głównego sponsora - Biedronki. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni i szczęśliwi z miło spędzonego czasu w duchu modlitwy i radości.