Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych
W dniu 01.10.2014r. w Uniejowie, na terenie Zespołu Parkowo-Zamkowego, odbyła się Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2014/2015. Rokrocznie, jednym z elementów tej uroczystości są finały wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady. We wszystkich finałach bierze udział po 10 przedstawicieli, w każdej kategorii wiekowej, (5 dziewcząt i 5 chłopców) wszystkich powiatów województwa łódzkiego. Młodzież gimnazjalna miała do pokonania dystans: dziewczęta 1000m, a chłopcy 1500m. Nasze Gimnazjum miało aż trójkę zawodników w reprezentacji Powiatu Pabianickiego, którzy udali się do Uniejowa pod opieką p. D. Gwiazdowskiej. Byli to:
Natalia Madaj kl.3c - 19 miejsce w województwie
Alicja Kamieniak kl.3c - 22 miejsce w województwie