Kampania „Ucz się języków”
Z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kampanii „Ucz się języków” organizowanej pod auspicjami Łódzkiego Kuratora Oświaty przez Stowarzyszenie Lifelong Learning we współpracy z British Centre Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge English Language Assessment. W ramach tej kampanii nasze gimnazjum pod opieką p. Sylwii Pelizg oraz p. Ewy Włodarczyk uczestniczyło w konkursie na film promujący naukę języków obcych i zajęło I MIEJSCE zdobywając nagrody rzeczowe oraz lekcje dla uczniów prowadzone przez lektorów natywnych British Centre z języka angielskiego i hiszpańskiego.
Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w projekt, a wszystkim, którzy oddali głos na nasz filmik serdecznie dziękujemy.