Jan Kobyszewski z klasy 3C laureatem Wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Geograficzno - Turystycznego
Jan Kobyszewski z klasy 3C został laureatem Wojewódzkiego Tematycznego Konkursu Geograficzno- Turystycznego „Przez lądy, morza i oceany…- Polska i województwo łódzkie” organizowanego przez ŁKO i PODNiDM w Pabianicach. Do konkursu przygotowała ucznia pani Ewa Widz.
Konkurs odbywał się w 3 etapach (szkolnym, rejonowym i wojewódzkim). Uczeń naszej szkoły pokonał 556 uczniów z 63 gimnazjów województwa łódzkiego.
Etap 3 finałowy odbył się 14.01.2015 r. w Gimnazjum Nr 2 im. Armii Krajowej w Pabianicach. Do finału ostatecznie przystąpiło 31 uczestników z 23 gimnazjów. Test konkursowy III stopnia składał się z 29 zadań  geograficzno - turystycznych różnego typu, skonstruowanych w oparciu o literaturę konkursową. Aby zostać laureatem trzeba było zdobyć 80% czyli 74 punkty. Sztuka ta udała się zaledwie 13 uczniom z województwa łódzkiego.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach.