Ostatni występ jasełek w tym roku - kościół Miłosierdzia Bożego
Dziś ostatni raz wystąpiliśmy z programem jasełkowym „Dzielmy się wiarą jak chlebem ”. Było to w kościele Miłosierdzia Bożego w Pabianicach. Wierni uczestniczący we mszy świętej o godzinie 11.30 mieli okazję obejrzeć nasz występ.

W programie oprócz scen śpiewaliśmy i graliśmy na instrumentach m.in.: "Stabat Mater Speciosa. Jutrznia za nienarodzonych", " O, gwiazdo Betlejemska", „Cicha noc”, " Nie było miejsca dla Ciebie", "Miłość cierpliwa jest", „Bóg się rodzi”, "Dzielmy się wiarą jak chlebem".
Jak powiedział ksiądz proboszcz Marek Wochna przedstawienie było ciekawe i inspirujące. Serdecznie podziękował występującej młodzieży i nauczycielom. Miłe były także gorące oklaski dorosłych i dzieci oglądające nasz program.
Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. Agnieszki Krzysztofik i p. Marka Słowika. Część muzyczną przygotowała p. Wioletta Sobieraj. Dekoracje wykonała p. Beata Debich. Pomocą służyła także p. Katarzyna Jurek.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania jasełek.
Do zobaczenia za rok!