11 Zbiórka Żywności w ramach programu Podziel się Posiłkiem
3 i 4 października, w ramach programu Podziel się Posiłkiem, odbyła się kolejna, ogólnopolska zbiórka żywności dedykowana dzieciom. Akcja była organizowana przez 30 Banków Żywności na terenie całej Polski. Do tej pory podczas wszystkich edycji Programu Podziel się Posiłkiem, dzięki konsekwentnie realizowanym działaniom, udało się wydać już ponad 14 milionów ciepłych posiłków!

W pierwszy piątek i sobotę października już po raz 10 mogliśmy udowodnić, że mamy wielkie i chętne do pomocy serca. Wolontariusze z naszego gimnazjum, od samego rana, czekali w sklepach spożywczych na wszystkich, którym nieobojętny jest los niedożywionych dzieci. Każdy kto chciał mieć wkład w zmniejszanie skali problemu, mógł przyłączyć się do akcji Podziel się Posiłkiem i wziąć udział w zbiórce żywności. Sukces akcji w dużej mierze należy zawdzięczać wolontariuszom. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom za poświęcanie swojego wolnego czasu na rzecz włączania się w akcje niosące pomoc potrzebującym.