Konkurs o patronie szkoły Tadeuszu Kościuszce
Tradycyjnie, jak co roku, organizowany jest w naszej szkole konkurs o patronie szkoły Tadeuszu Kościuszce dla uczniów klas pierwszych. Konkurs przygotowały: p. Barbara Grzesiak i p. Jolanta Marczuk. Dnia 7 października 2014 r. odbyły się eliminacje do konkursu, w których wzięło udział 18 uczniów z klas pierwszych. Do finału zakwalifikowało się 11 uczniów, którzy uzyskali największą ilość punktów.
Finał konkursu odbył się 28 października 2014 r. w „TADEUSZKI” czyli święto patrona szkoły. Wszyscy finaliści odpowiadali na takie same pytania w czterech rundach, a następnie mieli możliwość wyboru pytań o różnym stopniu trudności za 4 lub 2 punkty.
O rozstrzygnięciu konkursu zadecydowała dogrywka.
A oto zwycięzcy:
Bartosz Stępiński kl. I b - I miejsce,
Zofia Wosio kl. I e – II miejsce,
Martyna Tokarczyk kl. I c – III miejsce.

Wszyscy uczestnicy finału otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.

Finalistom i laureatom serdecznie gratulujemy