XV Wrześniowy Bieg Przełajowy
W rozegranym 20 września 2014r. XV Wrześniowym Biegu Przełajowym, będącym jednocześnie Mistrzostwami Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych wystartowało 109 zawodniczek i zawodników ze szkół gimnazjalnych.
Klasyfikację drużynową sporządzono wedle regulaminu Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, i tak o wyniku danej szkoły decydowała suma pięciu najlepszych wyników indywidualnych przeliczanych na punkty wg w/w regulaminu. Przy równej ilości punktów o miejscu szkoły w tabeli decydowało wyższe miejsce najlepszego zawodnika.
Reprezentacja dziewcząt naszego Gimnazjum, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej, E. Milczarek i D. Gwiazdowskiej, uplasowała się na następujących miejscach:

2. Natalia Madaj 3d
3. Alicja Kamieniak 3d

9. Wiktoria Jurek 3h
11. Klaudia Olejnik 1b
14. Natalia Poczta 1e
16. Ewa Jeżewska 1b
17. Nikola Sommer 1a
18. Aneta Szalewska 3d
19. Weronika Jeżowska 3a
27. Martyna Tokarczyk 1c
32. Sandra Hachuła 1c
33. Zuzanna Szwagrzak 1c
37. Agnieszka Witasik 3f
44. Paulina Ściegińska 2c
45. Martyna Kusiak 1c

W ostatecznej rozgrywce, przy takiej samej liczbie punktów, wyprzedziło nas Gimnazjum z Piątkowiska, ponieważ ich najlepsza zawodniczka była na mecie pierwsza, a nasza Natalia i Alicja zaraz po niej. Nasze dziewczęta drużynowo zajęły II miejsce w Powiecie. Natalia Madaj oraz Alicja Kamieniak zakwalifikowały się do Mistrzostw Wojewódzkich, które odbędą się w Uniejowie.

WIELKIE GRATULACJE !!!